Poprzedni temat «» Następny temat
Na nowo.
Autor Wiadomość
Grażyna 
Admin

Wysłany: Śro 17 Sty, 2018 23:32   Na nowo.

Półtora roku temu żegnałam się z Wami wszystkimi, dziękując za lata bycia razem. Napisałam, też, że czas pokaże co będzie dalej. Pokazał, że trzeba, że warto, że wracamy. Forum jest otwarte dla wszystkich, tak jak na początku było. Korzystajcie z porad, wiadomości, bo po to ktoś je tu kiedyś napisał, żeby ktoś mógł je wykorzystać. Jesteśmy na nowo. W dziale KONTAKTY znajdziecie numer telefonu do mnie i do Asi (Molly). Piszcie proszę co u Was, co u psiaków, czekamy nie tylko my administratorki. Każdy kto tu kiedyś był, pewnie chętnie zajrzy do wpisów starych znajomych.

Na początku, setera trzeba pokochać za jego wady. Reszta przyjdzie sama.

MarzenaB 
Seteromaniak

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018 11:42   

Juz napisalam, ze skladam ofiary do wszystkich bozkow, ktore nam Was zwrocily.
Bez zaufania Grazyny nie mialabym Chili - juz od siedmiu lat wzbogaca nam dziewczyna zycie. Asia (oczywiscie dodatkowo) jest chodzaca encyklopedia (1000% lepsza niz google ;o)). Co do facebooka sie nie wyraze (zeby nie robic niepotrzebnych kwasow). A w Garnku.. no coz. Ja akurat nie mam czasu wkladac jakis fotek tylko po to, zeby ktos skomentowal, ze rude jest piekne albo, ze jaki slodki pies - zawsze chcialam takiego miec. Dlatego ciesze sie, ze jest znowu platforma dla kochajacych i zainteresowanych.

molly 
Admin

Wysłany: Sob 20 Sty, 2018 08:54   

Ja też się cieszę, że nasze forum wróciło :radosc: Szkoda było tylu lat naszej wspólnej pracy.

assneg 
Użytkownik

Wysłany: Nie 21 Sty, 2018 22:57   

Dobry wieczór! Bardzo się cieszę! Strona www to strona www -nic nie zginie w nurcie rzeki :) Będę zaglądać, nie wiem co mam pisać, nasz Armin jak był żywotny tak jest, choć baaardzo się stara :) Aaaa, mogę za to chwalić pod niebiosa psie duety :) Armin tworzy duet z Maksiem - adoptowanym małym kundeloskiem :) Są nierozłączni :) Pozdrawiam!

NORDika 
Użytkownik

Wysłany: Pon 26 Lut, 2018 08:40   Yupi!

jezu jak się cieszę... i tak dalej, aż sobie zaśpiewałam :-)
Grażynko, dziękuję za reaktywację i dostęp do kopalni wsparcia dla wszystkich właścicieli seterów jakimi przez te wszystkie lata była (i będzie) ta strona!

Grażyna 
Admin

Wysłany: Pon 26 Lut, 2018 11:06   

Nie ma za co dziękować. Liczę bardzo na dużo wpisów, bo inaczej strona będzie "martwa". Czytajmy i piszmy, piszmy, piszmy!!!!

Na początku, setera trzeba pokochać za jego wady. Reszta przyjdzie sama.

Odpowiedz do tematu