Poprzedni temat «» Następny temat
REGULAMIN FORUM
Autor Wiadomość
seti (Karolina) 
Admin


Dołączyła: 19 Sie 2007
Posty: 743
Skąd: Ostrowiec Św.
  Wysłany: Sob 14 Cze, 2008 19:54   REGULAMIN FORUM


RegulaminI. I. Zasady ogólne


1. Strona www.setery-adopcje.com (zwana dalej Stroną) powstała jako wyraz głębokiej troski o los seterów oraz chęci realnej pomocy wszystkim seterom będącym w potrzebie. Niesienie pomocy seterom jest zadaniem nadrzędnym Strony, a żadne inne kwestie nie mogę przesłonić tego założenia

2. Strona należy do użytkowników o nick'ach Admin (Administrtorzy), zwanymi też Właścicielami Strony.

3. Strona, ani jej Właściciele nie posiada osobowości prawnej, nie jest też inną jednostką organizacyjną w rozumieniu przepisów prawa powszechnie obowiązującego.

4. Strona, ani jej Właściciele, działający w ramach Strony, nie świadczą jakichkolwiek usług, nie pobierają wynagrodzenia za korzystanie ze Strony, nie prowadzą działalności gospodarczej, zawodowej lub zarobkowej.

5. W związku z powyższym, do Strony nie znajdują zastosowania przepisy ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm).

6. Niniejszy regulamin powstał w celu ochrony wartości merytorycznej jak i wartości materialnej jaką jest Strona.


II. Zasady dotyczące wpisów, użytkowników, etc.


7. Właściciel Strony daje prawo dokonywania wpisów na stronie innym użytkownikom. Osoby chcące nabyć taką możliwość muszą dokonać rejestracji – wypełnić prawdziwymi danymi osobowymi formularz rejestracyjny oraz bezwzględnie zaakceptować regulamin Strony.

8. Obecność na forum jest dobrowolna. Użytkownik zakładając konto i dokonując wpisów dobrowolnie przekazuje posty oraz wstawione zdjęcia na własność forum.

9. Nowy użytkownik Strony ma obowiązek "przywitać się" z resztą użytkowników - napisać kilka słów o sobie.

10. Wpisy na Stronie muszą być zgodne z obowiązującym prawem i ogólnie przyjętymi zasadami etyki, ze szczególnym poszanowaniem praw autorskich dotyczących tekstów, rysunków i fotografii. Obowiązkiem każdego użytkownika jest dbałość o kulturę języka. Zabrania się używania słów uznawanych powszechnie za wulgarne i obrażania innych użytkowników forum, a tym bardziej osób nie uczestniczących w dyskusji

11. Na Stronie obowiązuje zakaz nabijania postów – wpisywania postów nie mających związku z tematem. Takie posty będą usuwane

12. Właściciel Strony gwarantuje zachowanie tajemnicy danych osobowych oraz prawo tajemnicy wymiany prywatnych wiadomości pomiędzy użytkownikami strony. Właściciel Strony nie ma wglądu do treści prywatnych wiadomości wymienianych pomiędzy użytkownikami strony..

13. Prezentacja danych osobowych, jak również zacytowanie wiadomości prywatnej na forum strony przez innego użytkownika bez zgody osoby zainteresowanej będzie skutkowało zablokowaniem konta użytkownika, który złamał powyższy punkt regulaminu. Właściciel strony zastrzega sobie prawo do usunięcia takiego konta

14. Wszelkie działania osób zarejestrowanych na Stronie, zaobserwowane na innych stronach, portalach lub forach internetowych, a mające na celu dyskredytację działalności Strony, będą traktowane jako działania naruszające niniejszy regulamin. Konta takich użytkowników będą usuwane

15. Konta osób, które zarejestrowały się, ale nie zalogowały na www.setery-adopcje.com w ciągu 14 dni od daty rejestracji, zostaną usunięte.

16. Konta zarejestrowanych użytkowników nielogujących się na Stronę w okresie do 3 miesięcy od ostatniego logowania mogą być usuwane przez Właściciela Strony

17. Użytkownicy, których konta zostały usunięte ze strony nie mają prawa jej reprezentowania ani prowadzenia jakichkolwiek działań po szyldem www.setery-adopcje.com


III. Zasady dotyczące wpisów w poszczególnych działach/wątkach


18. Użytkownik zakładający nowy temat powinien zwrócić uwagę, aby jego wpis znalazł się w odpowiednim dziale. Powinien zwrócić uwagę, aby nie zakładać takich samych tematów w różnych miejscach. Tytuł tematu musi jak najdokładniej odzwierciedlać o czym będzie wątek. Proszę nie pisać np. „Pomocy!”, „Seter” itp.

19. W dziale Inne Psy Do Adopcji można dodawać tylko wyżły. Użytkownik chcący wpisać w temat psa innej rasy może to zrobić, pod warunkiem uzyskania zgody administratora. W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

20. Zabronione jest wstawianie na Stronie informacji o sprzedaży szczeniąt lub psów dorosłych oraz ofert reproduktorów, a także zamieszczanie informacji w jakimkolwiek dziale o planowanych lub aktualnych szczeniętach.

21. Posty w działach: ... Do Adopcji; Zaginął Seter oraz Znaleziono Setera, a nie będące merytorycznymi do tematu będą kasowane (np: jaki on piękny, wstrętni ludzie, gdybym mógł/mogła adoptować itp.).

22. Użytkownik zamieszczający ogłoszenie w działach Adopcje lub Zaginione – Znalezione zobowiązuje się do zdobycia informacji na temat danego psa. Jeśli zdobycie informacji przez użytkownika jest niemożliwe, zobowiązuje się on do kontaktu z dowolnym administratorem Strony w celu przekazania posiadanych informacji.


IV. Zasady dotyczące adopcji


23. O adopcji psa będącego pod opieką użytkowników Strony decydują użytkownicy Strony. W sprawach wyboru domu, w przypadkach niejednoznacznej decyzji, decydują Administratorzy.

24. Użytkownik Strony przeprowadzający adopcję w imieniu www.setery-adopcje.com zobowiązany jest do podpisania umowy adopcyjnej (druk do pobrania na Stronie) oraz do przekazania kopi podpisanej umowy Administratorowi Strony.


V. Postanowienia końcowe


25. Właściciel strony www.setery-adopcje.com, a także jej Administrator ma bezwzględne prawo do modernizacji strony, dokonywania wszelkich zmian na stronie i wszelkiej bieżącej modyfikacji bez konsultacji z użytkownikami oraz nie ma obowiązku powiadomienia użytkowników o dokonanych zmianach.

26. Zabronione jest kopiowanie treści strony bez zgody Właściciela Strony.

27. Nad poprawnością przestrzegania regulaminu Strony czuwają Administratorzy. Mają oni też prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub tematu oraz usunięcia użytkownika lub jego zawieszenia bez podania przyczyny swojej decyzji. Wszelkie kwestie sporne odnośnie brzmienia i interpretacji regulaminu rozstrzyga Administrator strony.

28. Wszystkie wypowiedzi wyrażają punkt widzenia ich autora. Właściciel Strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość wiadomości. Wszelkie uwagi, opinie i komentarze dotyczące strony www.setery-adopcje.com można zgłaszać do Administratora poprzez Prywatne Wiadomości.

29. Każdy zarejestrowany użytkownik, który chce usunąć swoje konto z Strony powinien zgłosić to Administratorowi strony. Usunięcie konta to operacja nieodwracalna.

30. W przypadku kłopotów ze Stroną należy skontaktować się z Administratorem. Pomoc zostanie udzielona w możliwie krótkim czasie.

31. Właściciele Strony nie ponoszą odpowiedzialności wobec użytkowników za działania zgodne z niniejszym regulaminem, w szczególności związane z usunięciem konta, wpisu, etc.

32. Nazwa Strony, tj. www.setery-adopcje.com oraz www.setery-adopcje.pl podlega ochronie prawnej.

33. Powyższy Regulamin odnosi się także do stron: www.setery-adopcje.pl

REGULAMIN POWSTAŁ PRZY WSPÓŁPRACY ADMINISTRATORÓW STRONY

PRACA ZBIOROWA

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: